ЗС РФ
У Криму збирають підписи під зверненням на ім’я Генсека ООН і президента Ради Європи про захист кримських татар від служби в російській армії

У Криму поліція погрожує кримським татарам штрафами і переслідуваннями за ухилення від служби в російській армії. Про це повідомив координатор Комітету із захисту прав кримськотатарського народу, член Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв, передають Крим.Реалії.

«Нам відомі випадки, коли приходять представники поліції в Білогірський, інші райони, обіцяють переслідування, кримінальні статті та великі штрафи щодо тих, хто відмовляється від служби в армії. Люди кажуть, що не отримували повістку, а поліція у відповідь: «Нас це не цікавить» і погрожують штрафом у 20 тисяч рублів», – розповів Барієв.

За його словами, на півострові триває збір підписів під зверненням на ім’я Генсека ООН і президента Ради Європи про захист кримських татар від служби в російській армії. Водночас правозахисник зауважив, що є поодинокі випадки, коли кримські татари йшли служити в російську армію. Зокрема, напередодні російський віце-прем’єр Криму Руслан Бальбек стверджував, що «незважаючи на дезінформацію, яка надходить з низки ЗМІ, кримські татари постійно приходять на службу до лав Збройних сил Російської Федерації».

Читайте: У Сирію чи на Донбас? Росія мобілізує до армії тисячу осіб з окупованого Криму

Інформаційний Акцент

  • ВЕРА

    И , наверное, на воинский учет в военкомате стали. Так в чем же дело?

  • ВЕРА

    А что крымские татары хотели? На двух стульях усидеть? Они же паспорта российские получили, значить граждане России. И при чем здесь угрозы?