PARIS, FRANCE - NOVEMBER 13: A policeman stands guard near the Boulevard des Filles-du-Calvaire after an attack November 13, 2015 in Paris, France. Gunfire and explosions in multiple locations erupted in the French capital with early casualty reports indicating at least 60 dead. (Photo by Thierry Chesnot/Getty Images)
В Парижі ідентифікували трьох терористів та ще двох підозрюваних

Правоохоронці ідентифікували особи трьох терористів та ще двох підозрюваних, причетних до подій 13 листопада в столиці Франції, передає УНН.

Поліція ідентифікувала особу Ізмаїла Омара Мостефая, який був одним із терористів-смертників в концертному залі «Батаклан». Його ім’я встановлено завдяки відбиткам пальців. 29-річний терорист жив у Франції. Він значився у базі французької поліції як схильний до радикальних ідей з 2010 року. Був постійним членом групи ісламістів-салафітів і у період між осінню 2013 року і весною 2014 року відвідав Сирію.

Другий ідентифікований терорист-смертник – Білал Хадіф, причетний до вибухів біля стадіону «Стад де Франс». Їм виявився 20-річний французький громадянин, який проживав у Бельгії та воював на боці «Ісламської Держави». Також у поліції є інформація з приводу двох терористів, які пересувались на автомобілі Seat чорного кольору. Машину знайшли в неділю, а в салоні виявили автомат Калашникова.

Крім того, у причетності до розстрілу людей в ресторанах і барах Le Carillon, Le Petit Cambodge, Bonne Bière і La Belle Equipe підозрюють Салаха Абдеслама, оголошеного в розшук у Бельгії та Франції. Салах Абдеслам – громадянин Франції, який народився 1989-го року, жив у Брюсселі. Він є власником автомобіля Polo, на якому терористи приїхали в театр Bataclan. Поки не ясно, чи брав він участь безпосередньо в нападі, або ж лише надавав допомогу терористам.

Старший брат Салаха Абдеслама Ібрагім Абдеслам, 1984 року народження, ідентифікований як терорист, який підірвав себе в кафе Comptoir Voltaire у п’ятницю. Невідомо, чи був він в салоні Seat з третьою командою терористів, але відомо, що це саме він орендував машину в Бельгії.
Третій брат з родини Абдеслам узятий під варту в Бельгії. Поки невідомо, чи причетний він до нападів. У Франції також затримані батько і брат терориста Ісмаеля Омара Мостефая, причому брат сам з’явився в поліцію після нападів.

Нагадаємо, поліція через кілька годин після терактів у Парижі зупинила і допитала одного з підозрюваних у їх скоєнні Абдеслама Салаха, але після перевірки документів відпустила його.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, увечері 13 листопада в Парижі відбулася серія терористичних атак. Кількість постраждалих становить 352 людини, 99 – перебувають в критичному стані. За словами президента Франції Франсуа Олланда, за серією терористичних атак стоять бойовики ІД.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ