Boxing - Wladimir Klitschko v Tyson Fury WBA, IBF & WBO Heavyweight Title's - Esprit Arena, Dusseldorf, Germany - 28/11/15 Tyson Fury during a press conference after the fight Action Images via Reuters / Lee Smith - RTX1X6HT
В допінг-пробах Ф’юрі, узятих в лютому-березні 2015 року, знайшли сліди забороненого препарату – нандролона

Чемпіона світу за версіями IBO, WBO і WBA британця Тайсона Ф’юрі та його брата тимчасово дискваліфіковано за підозрою у вживанні допінгу. Про це повідомляє сайт Трибуна.

«У відповідь на публічні заяви, зроблені представниками Тайсона і Х’юї Ф’юрі, UKAD може підтвердити, що обом боксерам були пред’явлені звинувачення 24 червня 2016 року в зв’язку з наявністю забороненої субстанції. Обов’язкове тимчасове усунення було накладене згідно з правилами», – йдеться в заяві UKAD.

У кінці червня британське видання Mirror повідомило, що в допінг-пробах британця, узятих в лютому-березні 2015 року, знайшли сліди забороненого препарату – нандролона, який є анаболічним стероїдом.

Нещодавно Ф’юрі подав до суду на UKAD у зв’язку з тим, що інформація про можливе застосування допінгу потрапила в пресу.

Нагадаємо, бій-реванш між Ф’юрі та Кличком мав відбутися 9 липня в Манчестері. У червні британець отримав травму під час тренування та попросив перенести бій. Таким чином, він мав пройти наприкінці 2016 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ