Ігор Кривецький
Ігор Кривецький розповів, що стосовно нього ходить багато побрехеньок, і спростував їх

Народний депутат України VII скликання від партії «Свобода» Ігор Кривецький в інтерв’ю виданню «Цензор. НЕТ» розповів про свій бізнес та відповів на закиди щодо його кримінального минулого.

Кривецький зауважив: інформація, яку на його адресу в одному з інтерв’ю озвучив Володимир Дідух (останнього називають «львівським кримінальним авторитетом» – ред.), не відповідає дійсності. «Свободівець» нагадав, що пройшов тест на детекторі брехні, який провели журналісти, однак саму програму так і не оприлюднили.

«То все чиста брехня. Я проходив детектор, коли був депутатом Верховної Ради. Зібралися журналісти. Я запропонував поставити мені питання, які потрібно задавати кожному політику: «Чи зраджував інтересам України?», «Чи працює на спецслужби інших держав?». Плюс персональні щодо мене», – нагадав він.

Відповідаючи на запитання про нібито спільний бізнес із сином Дідуха, Кривецький повідомив: «Хотіли відкрити фірму, де одним зі співвласників був його син. Я навіть про це не знав. Можливо, якби був e курсі, не реагував би на це. Не думайте, що я відхрещуюся. Я хочу бути правдивим. Якщо треба, готовий ще раз пройти детектор з цього приводу. Можете запросити того чоловіка. Ні гривні я в нього не взяв».

Також «свободівець» підкреслив, що про нього ходить багато побрехеньок, однак у нього навіть немає штрафу за порушення ПДР.

«Мене називають кримінальним авторитетом при тому, що я навіть не маю штрафу за порушення правил дорожнього руху. Як так можна?!», – зазначив він.

Кривецький повідомив, що його бізнес – це готелі та нерухомість, також він розглядає можливість інвестицій у виробничу галузь. Він висловив переконання, що кожен, хто цінує та любить Україну, «має в неї вкладати. Так би мовити, «прив’язати» себе. Тоді ти не втечеш».

Сам же бізнес, за його словами, має гуртуватися.

«Бізнесу треба згуртуватися та вигнати цю владу. Бо якщо немає економіки – немає держави. Все просто. Але я говорю про те, що треба через силу зараз вкладати, щоб була зачіпка. Щоб не виїжджали за кордон і потім телефоном не запитували, що відбувається в країні», – додав він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Кривецький витратив на підтримку українських військових на Сході 47 мільйонів гривень.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ