kuchma
Екс-президент також заявив, що проблему Майдану Янукович міг розв’язати, відправивши уряд у відставку

Другий президент України Леонід Кучма прокоментував онлайн-допит колишнього глави держави Віктора Януковича у справі розстрілів на Майдані. На його думку, екс-президент-утікач зараз виступає як суддя, пише Укрінформ.

«Якщо в суду було бажання проводити допит, то варто було просто вислати робочу групу для допиту і зробити це там. Не знаю, хто стояв за лаштунками цієї вистави. Таке враження, що у цьому разі суддею виступає Янукович, а не українська сторона», – сказав Кучма.

Він також  прокоментував дії Януковича під час Майдану: «У Януковича була стовідсоткова можливість розв’язати цю проблему тоді. Я, Ющенко і Кравчук були на переговорах і бачили,  як це відбувалося. Опозиція сказала: відправ уряд у відставку і Майдан розійдеться. Він відповів: «Я своїх не здаю». На цьому переговори закінчились. Не розумію, чому так потрібно було відстоювати уряд Азарова. Якщо б Янукович згодився на його відставку, розвиток подій відбувався за іншим сценарієм. І Крим був би наш, і на Донбасі такого б не було».

Як відомо, 28 листопада, Святошинський суд Києва проводив відеодопит Віктора Януковича як свідка у справі про розстріли на Майдані взимку 2014-го року.

Прокурор Олексій Донський за результатами допиту колишнього глави держави у Святошинському суді в Києві зазначив, що Віктор Янукович дає у суді неправдиві свідчення, однак його не можна через це притягнути до відповідальності.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ