Магда
Євген Магда

«Ми живемо в умовах політичної кризи, а її кульмінацією стане звіт уряду в парламенті. Вже зрозуміло, що коаліції як такої немає, бо немає єдності, немає ухвалення рішень, хоча протягом тривалого часу нас переконували в протилежному». Про це в коментарі виданню Інформаційний Акцент заявив директор Центру суспільних відносин Євген Магда.

На думку експерта, політичну кризу спровокувала неефективна комунікація між владою, яка не може пояснити свої дії парламентарям.

«Сьогодні українським політикам треба в достатньо стислий термін визнати, що немає коаліції, тому потрібно працювати без неї, створювати нову коаліцію або проводити дострокові парламентські вибори. Не варто слухати заяви міністра фінансів, що грошей на ці вибори нема, адже гроші на дострокові парламентські вибори в бюджет ніколи не закладаються», – пояснив він.

Єдиним виходом із нинішньої політичної кризи, вважає Магда, є розпуск парламентської коаліції: «Треба грати тими картами, які на сьогодні є на руках: розпустити коаліцію, зробити крок до можливого розпуску Верховної Ради – це спричинить активізацію роботи депутатів з урядом та депутатів із президентом».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ