Медведчук
Печерський суд зобов’язав ГПУ відкрити кримінальне провадження щодо фактів антидержавної діяльності Медведчука

Печерський райсуд Києва зобов’язав Генпрокуратуру порушити кримінальне провадження щодо лідера руху «Український вибір» Віктора Медведчука. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від «Народного фронту» Андрій Левус.

«Сьогодні своїм рішенням Печерський суд зобов’язав ГПУ відкрити кримінальне провадження щодо фактів антидержавної діяльності Медведчука. Правоохоронці мають внести дані в ЄРДР і розпочати розслідування», – написав він.

Левус наголосив, що 5 квітня подали депутатське звернення із заявою про злочини Медведчука та його проросійської організації «Український вибір». В зверненні вимагається «розслідувати причетність Медведчука до сепаратизму, державної зради та фінансування тероризму».

Нагадаємо, Левус у середині березня вже заявляв про організацію всеукраїнської кампанії щодо діяльності екс-голови Адміністрації президента Леоніда Кучми, кума президента РФ Владимира Путіна Віктора Медведчука.

За його словами, Медведчук сприяв появі сепаратистських утворень на сході України, а зараз продовжує проводити у регіонах сепаратистські форуми.

Читайте: Сергій Руденко: 10 фактів із життя Віктора Медведчука

БЕЗ КОМЕНТАРІВ