«Укроп»
«Укроп» висунув свого кандидата в мери Кривого Рогу – Миколу Колесника

Партія «УКРОП» офіційно висунула свого кандидата на посаду міського голови Кривого Рогу. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила прес-секретар партії Євгенія Кравчук.

«Миколу Колесника, куратора батальйону «Кривбас», лідера місцевого осередку партії, одноголосно підтримали 14 учасників міської партконференції. Нещодавно його кандидатуру схвалили й делегати сьомого з’їзду УКРОПу», – написала вона.

Нагадаємо, Верховна Рада призначила позачергові вибори Криворізького міського голови на 27 березня 2016 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Криворізький міськвиборчком оголосив кандидата від «Опозиційного блоку», чинного мера Юрія Вілкула переможцем другого туру виборів міського голови. За результатами підрахунку голосів Вілкул набрав 49%, Милобог – близько 48%. Розрив між кандидатами становить всього 752 голоси (демократичні сили вважають, що штаб Вілкула «накрутив» їх саме на спецдільницях). 18 листопада на засіданні Криворізької міськради Вілкулу вручили посвідчення мера.

Водночас, у Кривому Розі почалися масові акції протесту, на яких люди вимагали визнати вибори недійсними. У МВС відкрили кримінальне провадження за фактом фальсифікацій на виборах у Кривому Розі, штаб Вілкула також звинувачували у поширенні передвиборчої «чорнухи».

Виборчий процес офіційно розпочався 6 лютого 2016 року. Підготовкою та проведенням позачергових виборів міського голови Кривого Рогу займається Криворізька міська виборча комісія, до складу якої входять 18 осіб, які представляють 12 місцевих організацій різних політичних партій.

Нагадаємо, міськвиборчком вже зареєстрував першого кандидата в мери Кривого Рогу – самовисуванку Яну Беркут. Пізніше стало відомо, що Вілкул-старший вирішив знову балотуватися в мери. Кандидатом від ВО «Свобода» став Олег Бойченко.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ