Пентагон
Заступником міністра оборони США з питань Росії, України, Євразії, Західних Балкан став Майкл Карпентер

Заступником міністра оборони США з питань Росії, України, Євразії, Західних Балкан та контролю за звичайними озброєннями з 14 грудня став Майкл Карпентер. Він прийшов на посаду безпосередньо з офісу Віце-президента Джо Байдена, тож добре поінформований про політику Білого дому в Європі, зокрема щодо України, пише Foreign Policy.

Карпентер раніше обіймав посаду спеціального радника Віце-президента США з питань Європи та Євразії. Він замінив Евелін Фаркас, яка досить несподівано у жовтні пішла у відставку на тлі розмов про гострі розбіжності з адміністрацією президента США щодо багатьох питань, зокрема допомоги українським воякам летальним озброєнням.

Байдена називають головним прихильником України у Білому домі. Починаючи з лютого 2014 року, Віце-президент США чотири рази відвідав Україну. Востаннє він перебував з візитом у Києві 7-8 грудня 2015 року.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, на зустрічі з нардепами Віце-президент США Джозеф Байден заявив, що Генеральний прокурор України Віктор Шокін має піти у відставку. Також він розкритикував зміни до Конституції та закон про вибори на окупованих територіях. Не вдоволений американський високопосадовець і роботою «уряду камікадзе» – він вважає, що цю команду треба «перезапустити».

Читайте: The New York Times: Байден вимагав від парламентарів навести в Україні лад

БЕЗ КОМЕНТАРІВ