Нунчаки
Нунчаки

У Каліфорнії поліціянтам будуть видавати давню східну зброю – нунчаки. Таку зброю планують видати 20 полісменам у місті Андерсон із населенням у 10 тисяч осіб, пише The Washington Post. Ідейним натхненником такої ініціативи став колишній офіцер поліції Кевін Оркатта, чия фірма й надасть східну зброю, пише ТСН.

Колишній коп пояснив, що зброя допомагає встановити безпечний контроль над жертвою, захоплюючи кінцівки, зап’ястя та щиколотки. У поліції міста пояснили, що нововведення необхідне для уникнення потенційних травм, які можуть отримати при затриманні злочинця як поліцейські, так і підозрювані. За словами сержанта поліції Кейсі Дея, нунчаки були створені не для нападу, а з метою контролю, це – не ударна зброя. Сержант зауважив, що поліцейських не змушуватимуть користуватися давньою зброєю, проте, якщо вони підтримають ініціативу, їм доведеться пройти 16-годинний навчальний курс із використання нунчаків.

Відомо, що поліцейські Андерсона – не перші копи, яким видадуть «нову стару» зброю. Раніше нунчаки застосовували у поліційних департаментах Лос-Анджелеса, Сан-Дієґо і Анахайма завдяки популярності фільмів із Брюсом Лі у 80-х роках.

Читайте: Поліція Норвегії пропонує повернути загублений гашиш його власнику

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ