ФІФА
ФІФА дискваліфікувала Асоціацію футболу Кувейту

Міжнародна федерація футболу (FIFA) ухвалила рішення дискваліфікувати Асоціацію футболу Кувейту (KFA) через втручання держави у справи організації. Про це йдеться на офіційному сайті федерації.

Зокрема, нагадується, що у вересні виконавчий комітет ФІФА попередив Кувейт про можливі санкції і дав термін до 16 жовтня для внесення змін у спортивне законодавство країни, яке, за висновком експертів Міжнародної федерації, дозволяє владі втручатися у діяльність національної Футбольної асоціації, що у ФІФА є категорично неприйнятним. Врешті ФІФА вирішила дискваліфікувати Асоціацію футболу Кувейту. Це рішення не дозволить збірної Кувейту і клубам з цієї країни брати участь у змаганнях під егідою ФІФА.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 27 травня 2015 року в Цюріху були заарештовані кілька високопосадовців ФІФА, проти яких у США висунуто звинувачення у хабарництві під час вибору місць проведення світової першості з футболу, в махінаціях з укладенням маркетингових та телерадіомовних угод, у шахрайстві, рекеті й відмиванні грошей.

Швейцарські чиновники розпочали кримінальне розслідування щодо процесу голосування, у результаті якого Росія та Катар стали організаторами Чемпіонатів світу з футболу 2018 та 2022 років.

Читайте: Змагання почалися: принц Йорданії знову претендуватиме на посаду глави ФІФА

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ