Кужель Тетерук
Кужель відкликає заяву про побиття Тетеруком

Народний депутат України Олександра Кужель відкликає заяву з Генпрокуратури про побиття її народним депутатом Андрієм Тетеруком. Відповідну заяву Кужель озвучили на засіданні парламенту, передає УНІАН.

У заяві йдеться, що «нічого не змінилося в порівнянні з режимом Януковича». «Цинізм, безкарність, жорстокість і бездуховність, як і раніше, віковий шовінізм, сексизм – ми не склали один з найголовніших іспитів, не виконали головну умову, що відділяє демократичну країну від країн третього світу – вимогу моральної зрілості», – підкреслила Кужель.

«Тому в цих умовах, я вважаю неприпустимим відволікати увагу та ресурси правоохоронних органів на розслідування вчинку цієї особи (йдеться про народного депутата Тетерука, – ред.) проти себе, тому я відкликаю свою заяву про скоєння злочину з прокуратури», – підкреслила Кужель та додала, що віддає цей скандальний інцидент «на суд Всевишнього».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 5 листопада у Раді сталася сутичка між Кужель і Тетеруком. У відповідь на образи Тетерук нібито назвав Кужель «старою дурепою», за що та почала бити його сумкою. Тетерук хотів сховатися у Гройсмана в кабінеті, але охорона його не пустила, тому депутатові довелося бризкати на представницю «Батьківщини» водою. Під час цього процесу Тетерук зачепив Кужель пляшкою.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ