російські офіцери на Донбасі відмовляються керувати бойовиками
Російські офіцери на Донбасі відмовляються керувати бойовиками

Офіцери російсько-терористичних військ невдоволені діями свого керівництва. Про це повідомили у прес-центрі АТО на сторінці у соцмережі Facebook.

«Підґрунтям цього є житлові проблеми найманців, яких неофіційно відрядили на війну в Україну. Зокрема, це стосується російських офіцерів, які увійшли до складу 7-ї мотострілецької та 6-ї танкової бригад злочинного об’єднання «ДНР», – передали у штабі.

«Окупанти в офіцерських погонах заявляють, що з 1 серпня їхні родини мають звільнити службове житло для військових, які проходитимуть службу за офіційним місцем дислокації частин. Дізнаючись про це, бойовики нерідко відмовляються керувати підрозділами та обслуговувати техніку», – додали у прес-центрі АТО.

За словами затриманого українськими прикордонниками на контрольному посту «Березове» (Донеччина) російського майора Володимира Старкова, армійський корпус бандформувань «ЛНР-ДНР» курують приблизно 2 тисячі офіцерів Збройних сил Росії.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, російське військове командування не може впоратися з офіцерами, які відмовляються їхати воювати на Донбас, тому створило у Ростовській області спеціалізоване 12-те командування, в якому готуватимуть військових перед відправкою в зону АТО.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ