Олександр Квіташвілі
Рада так і не відправила Квіташвілі у відставку

Верховна Рада знову не змогла відправити у відставку міністра охорони здоров’я Олександра Квіташвілі. За відповідне рішення депутати чотири рази голосували 17 вересня, але так і не змогли зібрати голоси, передає Українська правда.

Найближче депутати підійшли під час третьої спроби, коли набрали 222 голоси, але потрібних 226 в залі не знайшлось і депутати перейшли до наступного питання.

Квіташвілі нагадав, що написав заяву на звільнення ще два місяці тому. «Я не прийшов сюди триматися за крісло чи робити кар’єру. Але я бачу, що з цим комітетом (ВР з питань охорони здоров’я, – ред.) я працювати не зможу», – заявив Квіташвілі. «Реформа охорони здоров’я заблокована комітетом Ради, які не підтримали законопроект про реформу. От вам і мафія», – додав він.

Квіташвілі заявив, що він залишається патріотом України і готовий працювати на неї далі.

Нагадаємо, 2 липня міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі написав заяву про відставку. У свою чергу, голова Одеської обласної державної адміністрації Міхеїл Саакашвілі вважає, що Квіташвілі варто поступитися міністерським кріслом «більш агресивному» політику.

16 липня на сайті Національної ради реформ були опубліковані проміжні результати моніторингу прогресу впровадження реформ в Україні за 17 пріоритетними напрямками. Найменш результативною, за підсумками шести місяців 2015 року, виявилася реформа системи охорони здоров’я.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ