Healthcare Minister of Ukraine Oleksandr Kvitashvili.
Олександр Квіташвілі заявив про готовність відкликати заяву про звільнення

Усе – заради реформ: міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі передумав звільнятися, щоби не розвалити уряд і проводити реформування відомства, повідомляє Укрінформ.

«Таке рішення було ухвалено, щоби не розвалити уряд, який рік працював разом. Я думаю, що він працював ефективно. Щоб ми не потрапили під тиск різних корупційних політичних впливів, треба було утримати єдність, втримати команду», – сказав Квіташвілі.

«Ті нападки, необґрунтовані вигуки і ставлення до уряду, які зараз є в країні, для мене взагалі неприйнятні, тому я не можу встати і піти», – сказав очільник МОЗ.

Він наголосив, що зараз необхідно ухвалювати закони і починати будувати нормальну систему охорони здоров’я.

Нагадаємо, 4 лютого 2016 року на позачерговому засіданні уряду міністри, які раніше подали заяви про відставку, повідомили про готовність відкликати свої заяви. Так, звільнятися передумали Квіташвілі, міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко, міністр інформаційної політики України Юрій Стець та міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

При цьому міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус, який подав у відставку 3 лютого, вирішив не відкликати свою заяву.

Екстрене засідання Кабміну відбулося одразу ж після зустрічі президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка і спікера парламенту Володимира Гройсмана з послами країн «Великої сімки» (G7), в ході якої обговорювалася доля реформ в країні.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 2 липня 2015 року чинний міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі написав заяву про відставку. Однак її досі не задовольнив парламент.

Читайте: Крісло Квіташвілі можуть віддати провідному кардіохірургу

БЕЗ КОМЕНТАРІВ