Військові
На кордоні розмістили і бронетехніку

Киргизстан розташував бронетехніку та спеціальні підрозділи біля кордону з Узбекистаном у відповідь на нещодавне введення бронетехніки і 40 узбецьких військових у район спірної ділянки кордону на місцевості Чаласарт, передає ТСН.

Влада Узбекистану ще 18 березня розгорнула десятки військових, два бронетранспортери та дві військові вантажівки на суперечливій ділянці кордону між державами в районі Ала-Бука. Узбецькі речники пояснюють це підготовкою до свята Навруз.

У відповідь влада Киргизстану тимчасово закрила в’їзд на територію своєї країни для громадян Узбекистану на трьох пунктах пропуску вздовж кордону та ініціювала переговори з узбецькими прикордонниками.

Водночас прикордонна служба Киргизстану спростувала інформацію про стрілянину в районі кордону.

Нагадаємо, чимало прикордонних районів у Середній Азії досі мають не залагоджені суперечки, які почалися після розпаду СРСР у 1991 році й тривають донині.

Узбекистан також застерігає своїх громадян від участі в бойових діях на Сході України. В країні за це встановили кримінальну відповідальність, яка передбачає до десяти років позбавлення волі.

Узбекистан

Читайте: На низькому старті: війська НАТО готові захищати Туреччину від Росії

БЕЗ КОМЕНТАРІВ