Кирило Сазонов, блогер
Кирило Сазонов, блогер

Народний депутат Єгор Фірсов, колишній член фракції БПП, звинувачує іншого народного депутата з БПП Олександра Грановського в рейдерстві. І навіть пішов до Генпрокуратури давати покази в ролі свідка.

Зрозуміло, що це — чистої води шоу без наслідків, бо Генпрокуратура ніколи не переслідуватиму соратника президента. Але сам факт цікавий. Бо справа не лише в «розборках» усередині президентської фракції.

Взагалі конфліктів у БПП вистачало завжди. Колишні регіонали проти колишніх «нашоукраїнців». Люди Кононенка проти людей Ложкіна. А головне: умовно ситі люди президента — проти умовно голодних, яким дали мандат і крутись, як хочеш. Але це перший конфлікт в колі умовно голодних — або як вони самі себе називають «Антикорупційної платформи».

З точки зору шахів, ситуація справді — дика. Білі починають… і призначають чорних зі своїх лав. А потім нові чорні призначають найчорніших.

Єгор Фірсов — людина Віктора Чумака. Разом із ним до цієї антикорупційної платформи (голодної — як кажуть самі депутати) входять також Сергій Лещенко, Світлана Заліщук, Мустафа Найєм та інші єврооптимісти. Для БПП це вже давно — відрізана скибка. На наступних виборах до списку їх не візьмуть, бо «голодні» роблять ставку на Михеіла Саакашвілі. Ось піде він на вибори і всіх їх знову приведе до парламенту. А ті, хто залишився з Петром Порошенком, — більше не друзі.

Але долі сплелися в такий складний вузол, що відрізнити білих від чорних, а чорних від дуже чорних — вже неможливо.

Тож сьогодні Єгор Фірсов, що намагається триматися в фарватері Саакашвілі, тягне до Генпрокуратури спонсора Саакашвілі — Олександра Грановського. Це вже не боротьба зі злом. Тут, як у радянській драматургії — боротьба хорошого зі ще кращим.

Коло знову замкнулося. Змія вкусила себе за те місце, яке вважала хвостом. Було приємно, але трохи боляче. Що відбуватиметься далі всередині БПП і серед тих, хто «вийшов, але недалеко», — навіть припустити складно.

Запасаємося попкорном, нудно не буде.

Сьогодні нардеп Єгор Фірсов дає свідчення в ГПУ щодо рейдерського захоплення торгового комплексу SkyMall, яке він пов'язує з депутатом від БПП Олександром Грановським (на фото)
Сьогодні нардеп Єгор Фірсов дає свідчення в ГПУ щодо рейдерського захоплення торгового комплексу SkyMall, яке він пов’язує з депутатом від БПП Олександром Грановським (на фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ