Кирило Сазонов, політолог і блогер
Кирило Сазонов, політолог і блогер

Чартер на футбол депутатам ВР з великим задоволенням оплатив би особисто Янукович. І зворотній рейс також. І ресторан. І готель, якщо треба. Та хоч блек-джек з повіями.

Аби вони сьогодні не прийшли до Верховної Ради і не проголосували за Закон про спецконфіскаціі. Тому що ціна питання на старті – заарештовані півтора мільярда доларів, вкрадені «легітимним» в українського народу і заарештованими в «Ощадбанку». Щоби держава не змогла конфіскувати ці гроші Віктор Федорович готовий оплатити депутатам будь-яку культурну програму в будь-якій точці світу. І Путін, до речі, не проти скинутися на добру справу. Тому що з цих грошей 10 млрд. гривень підуть на оборону і військовий тиск на Україну втратить в ефективності. А решту грошей – на соціалку, що різко знизить популярність риторики проросійських політиків в Україні.

Загалом, пазл склався дуже цікаво – депутатам поїздку на футбол готові оплатити одразу багато багатих людей. Тільки не йдіть на роботу. Тільки не голосуйте за законопроект. Спокуса велика. А на іншій чаші ваг тільки патріотизм та інтереси України. Цікаво, що виберуть депутати? Спрогнозувати складно.

Джерело: Кирилл Сазонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ