Кирило Сазонов, політолог і блогер
Кирило Сазонов, політолог і блогер

Міхеіл Саакашвілі порадував. Начебто розумна людина, а як видає щось — не знаю навіть, як сприймати.

Уранці подав у відставку міністр економічного розвитку Айварас Абромавічус і звинуватив у корупції і тиску найближчого соратника президента Ігоря Кононенка. Це насправді давно не секрет, що творить довірена особа Петра Олексійовича — всі знають.

І тут Міхеіл Ніколозович видає: всі ініціативи Абромавічуса із заміни керівників державних підприємств «блокуються особисто прем’єр-міністром Арсенієм Яценюком із подачі першого заступника голови фракції Блок Петра Порошенка — Ігоря Кононенка».

Ну що за сюр? Усі знають, що Яценюк і Кононенко один одного, м’яко кажучи, не люблять. І якби Абромавічус хотів сказати, що на нього тиснув прем’єр, він би так і сказав. Але він сказав саме те, що сказав: Кононенко — людина Петра Порошенка. Старий «любий друзь». Як Саакашвілі прив’язав до цього главу уряду — незрозуміло. Рефлекторно? Машинально?

Далі ще веселіше. Цитую: «Учора довго говорили з Айварасом Абромавічусом — і він розповів ще багато всього цікавого. Хіба ж не сумно, що литовці та грузини змушені взяти на себе функцію захисників країни від деяких нечистих на руку етнічних українців, які прорвалися у владу».

Дуже сумно. І я навіть не знаю, як це прокоментувати. Напевно, іноді краще жувати, ніж говорити.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ