Кирило Сазонов, блогер
Кирило Сазонов, блогер

У Генпрокуратурі, судячи з усього, не дуже повірили історії про спробу підкупу заступника голови ГПУ Давида Сакварелідзе невідомим «Віталіком» у «дорогому спортивному костюмі та із барсеткою».

Помічник генпрокурора Владислав Куценко навіть іронізував з цієї нагоди.

«Коли я прогулювався по саду, — це слова Давида, — до мене підійшов раніше мені незнайомий чоловік, який назвався Віталієм». Він був одягнений у спортивну форму, зазначає Давид, мав на руках барсетку і, згідно з інформацією, почав пропонувати йому хабар. Поруч проходили перехожі, як він каже.

«Що це за дивний Віталій у спортивному костюмі підійшов, якого він не знав? Може, це був Віталька в спортивному костюмі з телеканалу ТЕТ з ефіру, бо за описом, який дає Давид, дуже схоже на Вітальку», — каже Куценко.

Куценко може вірити чи не вірити в що завгодно. А я б ось так одразу цей лотерейний квиток не викидав. Раптом схема реально працює? Чи Віталька, навпаки, підставна особа?

Завтра хочемо сходити з друзями в Ботанічний сад. Шанси, що до когось із нас підійде незнайомець у спортивному костюмі з барсеткою і запропонує 10 мільйонів, — маленькі, але все-таки є. Не дарма ж Давид Сакварелідзе розповів нам цю повчальну історію. Що більше людей піде, то менше шансів у «Віталія з барсеткою» ухилитися від зустрічі. Знайдемо, нікуди не дінеться.

Взагалі цей анекдот про корупцію повинен допомогти київській поліції скоротити кількість вуличних грабунків. Бо гопники в першу чергу полюватимуть саме на хлопців з барстками й у спортивних костюмах. Тобто на таких, як вони самі. Це різко скоротить їхні контакти з нормальними людьми, а в перспективі знизить популяцію.

Блискуча ідея, має спрацювати. Хоча чому представник ГПУ не призначив хабарникові зустріч, щоби взяти «на гарячому», я з розповіді так і не зрозумів. Ну, значить, немає такого завдання.

Старший товариш заступника генпрокурора губернатор Міхеїл Саакашвілі зі своїми форумами скоро так дістане українських корупціонерів, що вони самі роздадуть бідним усе нажите і втечуть з країни, аби лише його не бачити. Сакварелідзе винищить гопників хитрістю, а криміналітет рангом вище після ще парочки таких історій лусне від сміху.

Тобто, нудно не буде. Головне — вірити і не зупинятися.

Робота художника Івана Семесюка «Пацанчік і голубі» з циклу Гоп-арт
Робота художника Івана Семесюка «Пацанчік і голубі» з циклу Гоп-арт

БЕЗ КОМЕНТАРІВ