Кирило Сазонов, політолог, блогер
Кирило Сазонов, політолог, блогер

З викраденням групою російських ГРУшників Іллі Богданова в Києві та спробою переправити його в Росію наша СБУ спрацювала на відмінно. Такого ляпасу військова розвідка Росії не отримувала давно. І, на відміну від фейків РФ про українські ДРГ в Криму, це реальна операція, реальні диверсанти на території України. І реальна перемога наших офіцерів. З далеко не захмарними зарплатами (з суддями не порівняти) і відсутністю якихось побічних заробітків.

Я зараз не про управління по боротьбі з корупцією, а саме про тих, хто займається реальними питаннями розвідки і контррозвідки. Молодці. Герої. ФСБ відмовилося заходити в Україну за викраденим – страшно. ГРУшники були нахабніші – огребли по повній програмі.

Офіцерам – респект і повага. Нам – зайвий привід згадати, що ЙДЕ ВІЙНА. Не тільки на кордонах ОРДЛО – всюди. У Києві та Харкові – вони готові нанести удар всюди, зокрема, і терористичний. Забути про це – значить стати легкою здобиччю. Ау, дорогі депутати? Що там з зарплатами для розвідки і контррозвідки – немає в планах законопроекту? Як показує досвід, вони реально потрібніші за суддів…

Джерело: Кирилл Сазонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ