Кирило Сазонов, блогер
Кирило Сазонов, блогер

Збір підписів за відставку Кабміну відбувається дещо дивно. БПП збирає окремо, «Самопоміч» і «Батьківщина» — окремо. Здавалося б — нерозумно? Разом було би швидше і простіше. Та й маленькі фракції вже говорили, що не проти приєднатися і підтримати президентську фракцію.

І отримали відмову. Чому?

Причина проста, як і всі «хитрі комбінації» Банкової. Насправді Блок Петра Порошенка не хоче відправляти уряд у відставку. Не хоче. І весь процес —  симуляція. Просто тому що немає нової кандидатури прем’єра. А ті варіанти, що є, в кінцевому підсумку принесуть Петру Порошенку більше шкоди, ніж користі.

Президент хоче не відправити у відставку уряд, а зібрати підписи і тримати у себе в руках чарівний ключик від відставки. Щоб ніякий умовний Айварас Абромавичус більше не смів відмовляти в проханнях умовному Кононенку. А то Кабмін вимагає взагалі припинити політичний тиск — а як же жити тоді далі?

Ось така проста двоходівочка.

P.S. Порошенко запропонував Арсенію Яценюку і Віктору Шокіну піти у відставку. Себто, пов’язав асоціацією ). Петре Олексійовичу — а може, самому, га? У сенсі: зі своїм Шокіним — у відставку?

І ще, забув зовсім — про Кононенка президент навіть не згадав.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ