Кирило Сазонов, блогер
Кирило Сазонов, блогер

Росія знову хоче дружити.

Дивні пориви російської влади дружити та співпрацювати з Україною можуть загнати в глухий кут непідготовленого спостерігача.

З одного боку —  у нас війна. Можна називати її гібридною, можна називати її АТО, але факт залишиться фактом. Йде війна, в якій наші місцеві негідники за російські гроші з російської зброї вбивають українців. Так само є фактом і те, що приїжджі негідники з Росії російською зброєю і за російські гроші також убивають українців.

Про яку співпрацю взагалі може йти мова?

Одначе не так давно російський президент Володимир Путін запропонував російському бізнесу не поспішати йти з України. Як тільки Петро Порошенко підняв питання про зміну уряду, Путін заспокоїв російський бізнес в Україні. Збіг? Звісно.

Давайте ще один збіг обговоримо.

Учора в Держдумі заявили, що відкриті для співпраці з Верховною Радою України та парламентами держав Європейського Союзу з метою сприяти гарантуванню ядерної безпеки.

«Державна дума закликає Верховну Раду України в інтересах нинішнього і майбутнього з усією серйозністю поставитися до ситуації, що склалася в сфері ядерної безпеки, і заявляє про готовність зробити свій посильний внесок у сприяння гарантуванню безпеки на ядерних об’єктах України», – йдеться в документі, який має намір ухвалити російський парламент.

Тобто після офіційної заяви про зміну уряду в Україні Москва якось різко потепліла до нас. Знову збіглося.

У бізнесу перспективи, в ядерних питаннях можлива співпраця. А вже вчора ввечері глава комітету Держдуми з міжнародних справ Олексій Пушков заявив, що Володимир Гройсман може стати успішнішим прем’єр-міністром України, ніж Арсеній Яценюк.

Загалом, у Москві дуже раді за нас і будують великі плани.

Обожнюю збіги. Вони бувають такими… захоплюючими.

Малюнок київського карикатуриста Олега Смаля
Малюнок київського карикатуриста Олега Смаля

БЕЗ КОМЕНТАРІВ