Кирило Сазонов, блогер
Кирило Сазонов, блогер

Якщо вам набридло наступати на граблі, можете на них стрибнути. А якщо не набридло, продовжуйте наступати й далі. Схоже, що в головному кабінеті України на вулиці Банковій висить саме така інструкція. Ще від Леоніда Кучми залишилася, і всі президенти її дотримуються.

Правда, у всіх свої смаки. Віктор Ющенко любив наступати на граблі повільно, зі смаком і при цьому лаяти «кляту Юльку». Порошенко вважає за ліпше надійні та вже перевірені речі, тому серед численних варіантів вибирає ті граблі, які вже випробував Віктор Андрійович. Януковичу на третій рік ходіння набридло і він стрибнув.

Зараз Петро Порошенко взяв ті граблі Ющенка, на які той наступив під час війни з Тимошенко. Тільки ролі помінялися. Порошенко довго вів війну проти прем’єра Яценюка. Він намагався робити це чужими руками, але в результаті ця кампанія очікувано призвела до падіння рейтингу обох. А Юлія Володимирівна зробила свої висновки і цього разу виступила в ролі Януковича. У хорошому сенсі цього слова — трималася осторонь і трохи підкидала дров популізму до вогню. Доки не вийшла в лідери рейтингу.

Ось так непомітно Петро Олексійович виростив собі досить небезпечного конкурента. Як свого часу Ющенко виростив Януковича.

Іноді хочеться сказати: скільки вже можна, себе не шкодуєте, то хоч граблі пожалійте. Але який сенс в усних проханнях, коли у людей на стіні паперова інструкція?

Я вже майже переконаний — вона існує. Іншого пояснення просто немає.

Малюнок Жори Ключника
Малюнок Жори Ключника

БЕЗ КОМЕНТАРІВ