Кирило Сазонов, політолог, блогер
Кирило Сазонов, політолог, блогер

Головна реформа, яку можна провести в Україні, це припинити брехати і вдавати, що ми продовжуємо жити в УРСР.

Безкоштовної медицини немає і не може бути за визначенням – не потрібно робити вигляд, що вона є. Українські платники податків вже зовсім скоро перестануть утримувати пенсіонерів – чи держава підвищить пенсійний вік, чи бізнес та ті, хто працюють, втечуть.

Освіта це товар – за нього треба платити, якщо він дає тобі конкурентні переваги на ринку праці, а стипендії взагалі з іншої категорії та вже ніяк не за рахунок платника податків.

І, головне, у держави немає своїх грошей. Взагалі ніяких. Все, що оплачує держава, – це ми скинулися податками, а не з неба впало. Але політики будуть вам обіцяти пенсії, стипендії, компенсації тарифів – і будуть тягнути з вас же податки на всі ці ігри.

Припинити брехати дуже важливо. Але як сказав мені один розумний чоловік з української влади, коли я йому ось це все говорив: «А де ти знайдеш 226 прекрасних і чесних людей у Верховній Раді, які за ці речі проголосують і поховають свій рейтинг? Ми можемо внести, але вони ж провалять все – який сенс?». Тобто будемо чекати, поки все розвалиться саме…

Джерело: Кирилл Сазонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ