Кирило Сазонов, політолог, блогер
Кирило Сазонов, політолог, блогер

Чудово. Вони зробили це. «Самопоміч» скотилася від ліберального проекту для розумних до рівня «Батьківщини». Партія Садового зажадала звільнити главу НКРЕКП Вовка через тарифи. Я не буду вчити політиків поганому, тобто правильному створенню інформаційних приводів, і захищати Вовка від депутатів тим більше не стану. Але найсмішніше, що його і так звільнять. За новим законом. Без всяких гучних заяв.

Нагадаю, Верховна Рада проголосувала за Закон про НКРЕКП. Тепер буде створена комісія, яка і займатиметься відбором нових членів НКРЕКП. На відкритому і прозорому конкурсі. І ротація прописана дуже чітко – всіх звільнять. І Вовка теж. Все, проїхали – проблему розв’язала коаліція. І, що дійсно кумедно, розв’язала ще до того, як «Самопоміч» зажадала цього звільнення. Але скажіть мені, який сенс вимагати звільнити людину, яка піде згідно із законом за 6 місяців? Люди не читають законопроекти? Читають. І всі розуміють. Тож, сенсу немає, а логіка у вимозі є. Політична.

У «Самопомочі» є проблеми – навіть Запоріжжя вчора відмовилося приймати сміття зі Львова. Ну, зрозуміло, чий рейтинг страждає в першу чергу. І ліберали, і представники середнього класу вже не дивляться з такою надією на Садового. Його авторитет просто потонув у смітті. І щоб остаточно не втратити рейтинг, «Самопоміч» доводиться грати на пониження інтелектуального рівня потенційного виборця. «Грабіжницькі тарифи! Захистимо простий народ! Всіх геть!».

Загалом, кинулися пастися на електоральному полі під вивіскою «ті, хто простіше». Але там же і конкуренція інша! Я нагадаю, що місце на цьому п’єдесталі вже зайняла Юлія Володимирівна. А на підмостках ловить електорат Олег Ляшко. У хорошому сенсі цього слова, звичайно. Вільних місць для інших бажаючих немає. Чи не пустять. А Ляшко може навіть зловити конкурента вже в поганому сенсі цього слова. Політична боротьба не знає жалю і пристойності.

Джерело: Кирилл Сазонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ