Кирило Сазонов, блогер
Кирило Сазонов, блогер

Доброго дня, друзі. Трохи «жесті» вам розповім у стилі історії про «розіп’ятого карателями російськомовного хлопчика в Слов’янську». Лише моя історія від фейку російських ЗМІ відрізняється за двома пунктами. Перше — тут не хлопчик, а дівчинка. Друге — моя історія чиста правда.

Отже, після того, як Росія розв’язала війну на Донбасі, а частина покидьків з місцевих перейшла на бік окупанта, люди почали виїжджати. Хтось в Україну. Хтось повірив розповідям про хунту і карателів — і вирішив рятувати себе та сім’ю в Росії.

І ось родина з Горлівки з 14-річною дівчинкою Сашею виїхала до Кисловодська. Зняли квартиру. Саша пішла до школи, в дев’ятий клас. 2 березня вийшла погуляти з подругами і не повернулася. Вранці 4 березня її знайшли під мостом. Олександру зґвалтували — а потім били по голові, доки вона не померла.

Русскій мір, він такий. Від нього можна втекти, але він все одно вб’є. Скріпи такі. Формально дівчинка залишалася громадянкою України, тож інформацію вже передали в МЗС. Вони взяли питання на контроль.

За фактом — ще одна смерть і покалічене життя батьків. Русскій мір. Далі рятує жителів Донбасу від страшної хунти…

БЕЗ КОМЕНТАРІВ