Кирило Сазонов, політолог, блогер

Іноді заходжу в Фейсбук просто почитати. Думки, коментарі. Ну, просто тому, що вважаю, що саме тут спілкуються розумні люди, які потім задають тон в реальності. І охрініваю. Всі вимагають реформ. І всі хочуть, щоби було не боляче.

Реформи – це завжди боляче. Чим серйозніші реформи, чим глобальніші – тим болючіші. Потім буде добре. Може навіть дуже потім – дітям. А нам буде боляче.

Давайте вже обирати – продовжуємо імітувати УРСР з її ніби безкоштовною медициною, ніби безкоштовною освітою і ніби безкоштовною роботою після безкоштовної освіти, або ґрець з ним – хай нам зараз буде боляче, але побудуємо сильну країну. Це реально, пройти крізь біль, крізь випробування і побудувати сильну країну.

Ізраїль за населенням і розмірами приблизно такий, як Запорізька область. Я про клімат мовчу. І довів – все можна побудувати, було б бажання. І це при тому, що у них навколо своя «Росія» з терором і ненавистю. З нашим потенціалом можна «вистрілити» так, що Німеччина буде просити кредити. Але спробуйте пояснити людям, що халяви не буде і за все потрібно платити. Ну, а політики в більшості своїй просто хочуть подобатися людям… Винятки є, але рідко…

Джерело: Кирилл Сазонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ