Кирило Сазонов, політолог, блогер
Кирило Сазонов, політолог, блогер

Найкрутіша інфа на сьогодні – не ігрища Суркова. Мені тут повідомили на рівні чуток, що в БПП обговорюють варіант заміни Порошенка в разі падіння його рейтингу на Луценка. В якості наступного кандидата в президенти. Найсмішніше, що це правда, яка не має значення, і марення одночасно. Яке має право на життя.

Чому марення? Тому що президентські вибори не скоро і визначати кандидата зарано. І якщо рейтинг Порошенка впаде до плінтуса – наївно вірити, що він піде на дострокові. Тим паче, з рейтингом поки що не катастрофа.

Чому ПРАВДА? Тому що в будь-якій потужній ФПГ, а українські партії це, як правило, одночасно і ФПГ, завжди безперервно обговорюють запасні варіанти на випадок зміни лідера. Регіонали, наприклад, весь 2013 рік гризлися, дивлячись, як «Батя» риє собі яму – ким замінити виродка, який ризикує втопити одразу всіх. Сім’я просувала Арбузова, коаліція «не донецьких» і «донецьких» не сімейних хотіла просувати в президенти Вілкула. Він не товстий, в окулярах, красивий і рівновіддалений. І чим закінчилася дискусія? Правильно – Батя всіх випередив з графіком потоплення партії та клану в цілому. Тож, варіантів попереду дуже багато. І чутки, навіть правдиві, особливого значення не мають

Джерело: Кирилл Сазонов

БЕЗ КОМЕНТАРІВ