опалювальний сезон
У столиці запроваджують «експериментальний» тариф на опалення

У Києві запустили новий тариф на опалення. Тепер кияни платитимуть рахунки відповідно до температури на вулиці. Про це йдеться в сюжеті програми Сніданок з 1+1.

Тариф експериментальний. Його київська влада планує змінювати щомісяця залежно від температури повітря. На вулиці тепліше – батареї стають холоднішими, відповідно тариф меншає. На вулиці заморозки батареї працюють на повну потужність, тож, тариф зростає до максимальних 16 гривень за квадратний метр.

У Кабміні також заговорили про те, аби пов’язати тариф на опалення та температуру повітря на вулиці. Тож столичний досвід цілком скоро можуть перейняти й інші міста. Втім, наразі в регіонах такої ініціативи немає.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Кабінет міністрів України схвалив проект постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 року», яким встановив соціальні нормативи споживання житлово-комунальних послуг, у межах яких надаються пільги або субсидії. Згідно з постановою, на послуги централізованого теплопостачання, для абонентів, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними лічильниками тепла встановлений соціальний норматив – 0,0548 Гкал на 1 квадратний метр опалювальної площі на місяць в опалювальний сезон.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ