Китайська експансія в Європу
Китайська експансія в Європу

Увага китайського капіталу до інвестицій та бізнес-поглинань на європейському ринку стрімко іде вгору. ЄС приваблює китайський бізнес насамперед технологіями, інфраструктурою і високою купівельною спроможністю населення.

За останній час китайські інвестори увійшли, зокрема, в капітал іспанського футбольного клубу «Атлетіко» (Мадрид) та італійського виробника шин Pirelli. За перші чотири місяці 2015 року китайські гроші поповнили активи британської туристичної компанії Thomas Cook, врятували від банкрутства німецького виробника телевізорів Metz і пішли на купівлю швейцарського маркетингового агентства Infront Sport&Media, що розпоряджається правами на телевізійні трансляції футбольних чемпіонатів світу. А незабаром під контроль китайців можуть перейти грецький порт Пірей, нідерландське страхове товариство Vivat і італійський футбольний клуб AC Milan.

Китайський бізнес здійснює цілеспрямовану експансію на європейському ринку, насамперед у Німеччині та Великій Британії. За останні кілька років кількість угод із придбання активів у цих країнах китайськими інвесторами потроїлася.

Експерти кажуть: китайський уряд і далі стимулюватиме міжнародну експансію китайських підприємств, аби підвищити їхню конкурентоспроможність на світовому ринку.

За матеріалами Finance.UA

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ