Електрокар
Електрокар Chevy Bolt

Минулого року у світі  було зареєстровано 1,3 млн електрокарів. Найбільше їх виявилось у Китаї. У 2015 році зареєстрованих «зелених» авто в країні збільшилося до 200 тисяч.

Аналітики Bloomberg прогнозують, що до 2040 року на дорогах світу їздитимуть понад  40 млн. електромобілів, що становитиме 35% від загальних продажів транспортних засобів. Це дозволить скоротити споживання сирої нафти на 13 млн. барелів на день.

Фахівці наголошують, що збільшення кількості «зелених» авто буде зумовлене здешевшанням батарей та розвитком технологій акумулювання електроенергії.

Уже в найближчі 18 місяців експерти очікують збільшення середньої дальності поїздки на одному заряді до 200 миль (321 км). Важливу роль у процесі покращення цього показника відіграє запуск електромобілів Tesla Model 3 та Chevy Bolt.

До речі, на ринку США Tesla посіла перше місце за кількістю проданих електромобілів. Минулого року компанія продала майже 43 тис. Tesla Model S, потіснивши японські Mitsubishi Outlander (продано трохи більше 41 тис.) та Nissan Leaf (40 тис.).

Минулого року до списку найпопулярніших електромобілів уперше потрапив німецький автовиробник. Ідеться про новинку BMWi3s (було продано більше 36 тис. екземплярів).

Щоправда, безперечним світовим лідером виявився Nissan Leaf. З 2010 року було продано 193,260 «зелених» автівок ціє марки.

Читайте: Німецький уряд профінансує популяризацію електромобілів

БЕЗ КОМЕНТАРІВ