Реалізація проекту вигідна Китаю, оскільки Україна має дешеву і якісну робочу силу
Реалізація проекту вигідна Китаю, оскільки Україна має дешеву та якісну робочу силу

Китай зацікавився будівництвом зернопереробних заводів в Україні. Про це на брифінгу в рамках інвестиційної сесії Київського економічного форуму «Україна-Китай: Новий Шовковий шлях» повідомив віце-президент «Аньхойської зовнішньоекономічної будівельної корпорації» Чжан Чжунхуа, пише УНІАН.

Керівництво китайського будівельного підрядника – «Аньхойської зовнішньоекономічної будівельної корпорації» – висловило зацікавленість у будівництві зернопереробних заводів на території України, продукція яких експортується до Китаю.

«Зараз між Китаєм та Україною розвивається торгівля зерном, але, враховуючи взаємовигідні інтереси, може бути краще прямо будувати заводи з переробки зерна на території України. Якщо є бажання, китайські компанії, і не тільки ми, готові надати сприяння», – наголосив Чжунхуа.

Він також зазначив, що реалізація такої ідеї вигідна з економічної точки зору, бо Україна має дешеву робочу силу порівняно з Китаєм, і при цьому якісну.

Нагадаємо, Україна увійде в організовану Китаєм асоціацію «Шовковий шлях», яка в рамках реалізації проекту «Новий Шовковий шлях» об’єднає двадцять одну країну.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ