Китай-США
Китайці активно інвестують у ринок нерухомості США

Китай за підсумками 2014 року вперше в історії став основним закордонним покупцем нерухомості у США. Аналітики американського ринку нерухомості також звертають увагу на те, що китайці є покупцями дорогих об’єктів у США із середньою вартістю понад 832 тис. доларів.

Як інформує russian.people.com.cn із посиланням на китайські ЗМІ, відповідно до доповіді Національної асоціації ріелторів США, китайські покупці придбали нерухомість на загальну суму 28,6 млрд. доларів США, що істотно перевищує показник традиційного лідера останніх років із придбання американської нерухомості – Канади, громадяни якої витратили на це трохи більше 11 млрд. доларів США. Індія посідає третє місце у цьому списку із показником 8 млрд. доларів.

Частка угод китайських покупців склала 16% від загального обсягу угод іноземних покупців. Китайці, як правило, купують дуже дорогу нерухомість: середня ціна такого житла становить 831 800 доларів США.

Загалом вартість угод зарубіжних покупців нерухомості США досягла 104 млрд. доларів США, перевищивши прогнози минулого року.

Експерти констатують: це означає, що закордонні покупці стають висококласними покупцями. Це означає, що міжнародні покупці в США вже стали своєрідною «елітною групою» – більша кількість грошей витрачається на покупку меншої кількості нерухомості.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ