Киянам радять брати із собою документи під час проведення «Маршу рівності»

Деканоідзе
Декоїдзе також запевнила, що для забезпечення громадського порядку під час «Маршу рівності» відпрацьовані всі деталі

Голова Нацполіції Хатія Деканоідзе просить киян та гостей столиці мати із собою документи у неділю, 12 червня, та адекватно реагувати на прохання поліції їх показати у місцях проходу на «Марш рівності», передає Укрінформ.

«Хочу звернутися до громадян з проханням ставитися із розумінням, якщо поліцейські проситимуть показати документи, особливо при проході через фільтраційні пункти», – сказала вона.

Деканоідзе додала, що 12 червня київська поліція працюватиме у посиленому режимі ще й через те, що у цей день відбудеться перший матч європейського чемпіонату у Франції за участю збірної України.

«Поліція також посилює роботу біля фан-клубів і місць скупчення вболівальників», – зазначила голова Нацполіції.

Декоїдзе також запевнила, що для забезпечення громадського порядку під час «Маршу рівності» відпрацьовані всі деталі.

«Поліція буде задіяна скрізь – біля метро, на вулицях, де проходитиме  марш. Я думаю, що план ефективний. Ми над ним працюємо вже два тижні і даємо доручення і команди особовому складу. Тож, усі деталі продумані», – запевнила Деканоідзе.

Нагадємо, посли 13 країн закликали поліцію та Київраду забезпечити безпечне проведення «Маршу рівності за права ЛГБТ» в Києві 12 червня.

Водночас низка націоналістичних організацій раніше заявила про намір не допустити проведення цього маршу. Зокрема, в партії «Правий сектор» заявили, що блокуватимуть ходу представників ЛГБТ-спільноти.

У свою чергу, Київська міська організація «Меморіал» ім. Василя Стуса щодо захисту сімейних цінностей звернулася до міського голови Віталія Кличка з проханням через суд заборонити проведення «Маршу рівності» і виступити з публічною заявою на захист сімейних цінностей, демократії, української культури та почуттів вірян.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ