Деканоідзе
Декоїдзе також запевнила, що для забезпечення громадського порядку під час «Маршу рівності» відпрацьовані всі деталі

Голова Нацполіції Хатія Деканоідзе просить киян та гостей столиці мати із собою документи у неділю, 12 червня, та адекватно реагувати на прохання поліції їх показати у місцях проходу на «Марш рівності», передає Укрінформ.

«Хочу звернутися до громадян з проханням ставитися із розумінням, якщо поліцейські проситимуть показати документи, особливо при проході через фільтраційні пункти», – сказала вона.

Деканоідзе додала, що 12 червня київська поліція працюватиме у посиленому режимі ще й через те, що у цей день відбудеться перший матч європейського чемпіонату у Франції за участю збірної України.

«Поліція також посилює роботу біля фан-клубів і місць скупчення вболівальників», – зазначила голова Нацполіції.

Декоїдзе також запевнила, що для забезпечення громадського порядку під час «Маршу рівності» відпрацьовані всі деталі.

«Поліція буде задіяна скрізь – біля метро, на вулицях, де проходитиме  марш. Я думаю, що план ефективний. Ми над ним працюємо вже два тижні і даємо доручення і команди особовому складу. Тож, усі деталі продумані», – запевнила Деканоідзе.

Нагадємо, посли 13 країн закликали поліцію та Київраду забезпечити безпечне проведення «Маршу рівності за права ЛГБТ» в Києві 12 червня.

Водночас низка націоналістичних організацій раніше заявила про намір не допустити проведення цього маршу. Зокрема, в партії «Правий сектор» заявили, що блокуватимуть ходу представників ЛГБТ-спільноти.

У свою чергу, Київська міська організація «Меморіал» ім. Василя Стуса щодо захисту сімейних цінностей звернулася до міського голови Віталія Кличка з проханням через суд заборонити проведення «Маршу рівності» і виступити з публічною заявою на захист сімейних цінностей, демократії, української культури та почуттів вірян.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ