У Києві та Львові пройдуть акції солідарності «Свободу Надії»
У Києві та Львові пройдуть акції солідарності «Свободу Надії»

У Міжнародний день жіночої солідарності українські жінки підтримають полонену Надію Савченко. 8 березня за ініціативи депутатського міжфракційного об’єднання «Рівні можливості» пройде акція «Свободу Надії». Про це йдеться на сторінці МФО у Facebook.

«Українські жінки хочуть бачити депутата Надію Савченко у Верховній Раді, а не за ґратами, у в’язниці російського Сибіру», – зазначається у повідомленні.

В день Міжнародної жіночої солідарності активісти звернуться до жінок усього світу із закликом «підтримати незламну Надію та висловити протест щодо сфабрикованої справи та незаконного ув’язнення громадянки України». Для цього у Києві та Львові об’єднаються народні депутати України, члени уряду, діячі культури, журналісти, правозахисники, представники міжнародних організацій та громадськості.

8 березня о 12:00 в Києві та Львові буде організована хода громадян. Учасники акції мають намір вирушити колоною до посольства та консульства РФ, щоби передати свої вимоги президенту Росії Владіміру Путіну та висловити підтримку ув’язненій Надії Савченко.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, в української льотчиці, яку незаконно судять в Росії, з’явилася тахікардія й судоми. Про це повідомив генконсул України у Ростові-на-Дону Віталій Москаленко, який зміг відвідати полонянку.

Як відомо, 4 березня Надія Савченко оголосила сухе голодування.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ