«Київенерго» – найбільший боржник «Нафтогазу»
«Київенерго» – найбільший боржник «Нафтогазу»

НАК «Нафтогаз України» вимагає від ВАТ «Київенерго» та Київської міської державної адміністрації погасити заборгованість за спожитий природний газ, аби киянам повернули гаряче водопостачання. Про це повідомляє ЛІГАБізнесІнформ.

Станом на 7 травня поточного року «Київенерго» є найбільшим в Україні боржником за спожитий газ. Заборгованість перед НАК становить 3 млн. 447 тис. грн. Згідно з повідомленням, заборгованість накопичилася ще з 2011 року, однак більша її частина сформувалася за чотири місяці 2015 року. Варто зазначити, що населення, яке є найбільшим споживачем послуг з централізованого опалення та гарячого водопостачання, розраховується з «Київенерго» вчасно і практично в повному обсязі.

«Враховуючи наявність значної заборгованості, тенденцію до її збільшення і відсутність реагування на заклики «Нафтогазу» розрахуватися за спожитий газ, компанія була змушена після закінчення опалювального сезону відключити «Київенерго» від газопостачання», – йдеться в повідомленні.

Інформаційний Акцент

 • Петро

  З огляду на ціну гарячої води, варто переходити на електричні бойлери. Так буде дешевше

 • М

  Почему обычные потребители, которые вовремя оплачивают все счета, должны страдать? У нас в доме, например, нет воды горячей уже три недели… живем как в каменном веке и моемся из мысок…

  • Київенерго

   А Київенерго не розрахується з Нафтогазом, поки не отримає грошi вiд держбюджету та населення, бо тiльки так завжди i було.

  • Алекс

   Уже прям чувствуется европейский уровень жизни!!! :)