Станцію столичного метро «Петрівка» запропонували перейменувати на «Бандерівку»
Станцію столичного метро «Петрівка» запропонували перейменувати на «Бандерівку»

У столичному метро може з’явитися нова станція – «Бандерівка». Активісти пропонують перейменувати станцію «Петрівка». На сайті Київської міської державної адміністрації 2 березня з’явилась відповідна петиція.

«Назва «Петрівка» не є історично-сформованим топонімом міста, як більшість інших назв місцин, а штучно-привнесеним більшовиками у 1930-х. Власне, ця назва увіковічнює одного з більшовицьких катів України – Петрівського. У столиці незалежної України неприпустиме увіковічення імені одного з її суворих супротивників. Саме тому, перейменування є вкрай необхідним. Також зважаючи на те, що Московський проспект, що проходить повз цю станцію метро на поверхні, планують перейменувати на проспект Степана Бандери, висувається пропозиція щодо аналогічного перейменування станції метро «Петрівка» на «Бандерівка», – йдеться в тексті петиції.

Зазначимо, що наразі вже зібрано 69 підписів, а для розгляду петиції необхідно 10 тисяч.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у Києві Московський проспект можуть перейменувати на проспект Степана Бандери. Цю пропозицію підтримала комісія з перейменувань.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ