picturepicture_7518911078917_28703
Споживачам відключатимуть воду, доки не будуть розблоковані рахунки «Київенерго»

У Києві можливі перебої з постачанням електроенергії, води й тепла, якщо держава не розблокує рахунки комунальних підприємств міста. Про це повідомляє Gazeta.ua.

«Будемо відключати споживачів, доки не будуть розблоковані рахунки. Саме ця цифра є відправною точкою й надалі вона може лише зростати. Тому що у нас немає можливості виконувати ремонтні роботи, включати споживачів і рухатися далі», – сказав директор СВП «Київські теплові мережі» Євген Глушак.

За його словами, через відсутність матеріалів будуть призупинені роботи з гідравлічним випробуванням районної котельні Микільська Борщагівка.

«Зараз сказати на який період – не вбачається можливим. Кияни залишатися без тепла, води і світла рівно стільки, скільки буде необхідно для того, щоби знайти, чим залагодити пошкодження», – додав він.

Гендиректор «Київенерго» нагадав, що з 30 червня компанія зупинила планові роботи з ремонту тепло електромережі, та додав, компанія заборгувала «Нафтогазу» за травень-червень близько 600 млн. грн., які оплачуються задля погашення штрафних санкцій у розмірі майже 1,5 млн. грн. Але борг не віддасть, бо не має такої можливості.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ