космос
Українці разом з кіноманами 20 країн світу «вийдуть» у відкритий космос

2 вересня в Києві відбудеться прем’єра документального фільму Майкла Медсена «Візит. Інопланетна зустріч», в якому буде представлений можливий сценарій першого контакту людини з іншопланетними цивілізаціями. Показ, організований фестивалем DocudaysUA, відбудеться одночасно в 20 країнах світу. Цього ж дня Європейське космічне агентство відправить у відкритий космос астронавта Андреаса Могенсена, передає Cultprostir.

«Візит. Інопланетна зустріч» – це філософська сага, документальна фантазія на тему, що станеться, щойно на землю ступить перший іншопланетянин. Показ фільму приурочений до Всесвітнього тижня космосу. Він супроводжуватиметься онлайн-трасляцією обговорення космічних вояжів із спеціального бункера в Копенгагені», – розповіла Вікторія Лещенко, програмний координатор DocudaysUA.

У дискусії зможуть взяти участь і українські глядачі, поставивши запитання за допомогою sms, Facebook та Twitter. У Києві ми вирішили провести показ в Астрономічній обсерваторії при Національному університеті імені Тараса Шевченка, і, таким чином, привернути увагу киян до унікального пам’ятнику історії та архітектури, територія якого донині залишається ласим шматочком для забудовників», – зазначила вона.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ