українці отримують підробні повістки
Українці отримують підроблені повістки

У Києві в поштові скриньки кидають підроблені повістки з надрукованою друкарським способом печаткою та підписом, повідомив радник президента Юрій Бірюков, пише newsru.ua.

«Громадянин Вадим Ш. йде у військкомат… а там зустрічає ще десяток таких же, з повістками. І стомлений вираз обличчя воєнкома теж зустрічає, який йому і пояснює – підроблені бланки з надрукованою друкарським способом печаткою та підписом. А у військкомату до громадянина Вадима Ш. претензій немає, так само як і планів на мобілізацію», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

Бірюков додав, що ввечері вищеназваний киянин, вже перебуваючи вдома, звернув увагу на дивний збіг. «У поштовій скриньці крім підробленої повістки ще лежала листівочка із закликом палити шини, збирати Майдан-3/3.5, голосувати на місцевих виборах за ось цю ось партію», – зазначив радник президента.

Нагадаємо, шоста хвиля часткової мобілізації в Україні триватиме до 17 серпня. Вона стартувала з 19 червня і має бути завершальною. У Генштабі повідомили, що сьому хвилю мобілізації  можуть оголосити цього року лише у разі значної ескалації конфлікту на Донбасі.

Раніше у Генштабі ЗСУ повідомили, що «відкосити» від шостої хвилі мобілізації українцям не вдасться. Зазначимо, що призивати до війська не будуть студентів та викладачів, але для служби в зоні АТО «мобілізують» собак.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ