Протест під КМДА
Протест під КМДА

2 липня під стінами Київської міської ради відбулася низка акцій проти діяльності столичної влади. Так, представники «Свободи» вимагали перегляду цін на тарифи, ініціювання повернення «Київенерго» у державну власність. Водночас мешканці Лівого берегу вимагали розібратися із черговою незаконною забудовою, а інші активісти гуляли під Київрадою з картонними коробками на головах, символізуючи столичні МАФи.

“Мета олігархів – збагатитися за рахунок простих громадян, заробити кошти будь-якою ціною. Інтереси українців для них далеко не на першому місці. Це показали 24 роки існування нашої держави. Політики, які перебувають на службі олігархічних кланів та своїх спонсорів, ніколи не переймалися добробутом народу. “Свобода” завжди виступала проти олігархів. Ми розробили низку законодавчих ініціатив, спрямованих на встановлення соціальної справедливості”, – зазначив, обраний у Києві народний депутат, Андрій Іллєнко.

Активісти зазначили, що після Революції гідності влада забула, для чого її обирали українці. Зокрема, за словами учасників протесту, у столиці керманичі міста цілковито ігнорують вимоги місцевих мешканців, а саме це спричинило революцію у 2013 році. Крім того, кияни впевнені, що міський голова Віталій Кличко відповідальний за проблеми у столиці, оскільки він є лідером партії “УДАР”, яка входить до коаліції і брала участь у формуванні уряду. Тож столичний голова також стоїть за антинародною політикою Кабміну на чолі з Яценюком.

Слід зазначити, до активістів не вийшов жоден представник КМДА, аби прийняти вимоги протестувальників.

  • картавый

    сначала выберут долбодятла, а потом его пикетують….. долбодятлы….