2
14 лютого кілька десятків столичних мешканців влаштували акцію протесту під стінами КМДА

Хрещатик таки перекриватимуть у вихідні та святкові дні. Принаймні поки що. Департамент транспортної інфраструктури КМДА назвав помилковою інформацію про відкриття руху автотранспорту головною вулицею столиці.

«Ідея відкрити проїзд Хрещатиком на вихідних є. Ця ідея обговорюється, але остаточне рішення ще не ухвалено», – повідомила представник прес-служби.

Як відомо, Департамент транспортної інфраструктури 12 лютого повідомив у facebook, що з 13 лютого головну вулицю столиці більше не перекриватимуть під час вихідних і святкових днів.

14 лютого, у день святого Валентина, кілька десятків столичних мешканців влаштували акцію протесту. Вони прийшли під стіни мерії, щоби висловити своє невдоволення діями влади і освідчитись у коханні Києву.

Активісти з барабанами і плакатами прийшли під стіни Київської адміністрації, щоби привернути увагу столичних чиновників до простих громадян і навчитися спершу питати думку громади, а вже потім ухвалювати рішення.

Згодом у соцмережі, попри вихідний, з’явилось виправдання від чиновників. Мовляв, Хрещатик вирішили відкрити для авто для покращення екологічної ситуації.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ