батальйон «Київ-2»
Батальйон «Київ-2» не братиме участі у вічі «Правого сектора»

Добровольчий батальйон «Київ-2» не братиме участі у вічі, яке збирає «Правий сектор» на Майдані у Києві. Про це Радіо «Свобода» розповів комбат підрозділу Богдан Войцеховський.

«Розгойдування човна ні до чого хорошого не приведе. Ми або всі потонемо, або я не знаю, що станеться. Тому я дуже негативно до цього ставлюсь і брати участі не буду. Можу брати участь лише з протилежного боку, якщо отримаю наказ припинити ці акції, – зазначив він. – Якщо люди взяли у руки зброю, то вони повинні з нею захищати країну. А захист країни у нас зараз не в Києві відбувається. Я теж цією владою не задоволений. Але зараз не час. Ми просто можемо втратити все, що маємо, можемо втратити країну».

Нагадаємо, 21 липня має відбутися з’їзд «Правого сектора», після якого того ж дня заплановане віче за участю лідера політсили Дмитра Яроша. За словами прес-секретаря партії, свою участь в акції вже підтвердили бійці батальйонів ОУН та «Айдар».

Як відомо, 11 липня в Мукачевому на Закарпатті сталася перестрілка за участю бійців ДУК «Правого сектора» та міліції, внаслідок якої загинуло двоє людей, 14 – постраждали. Причина конфлікту – перерозподіл потоків контрабанди.

Читайте: Ярош про своїх побратимів у Мукачевому: «Вони могли б кров’ю змити провину…»

 Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ