Київ готовий захищати Мар'їнку
Київ готовий захищати Мар’їнку

Збройні Сили України мають намір утримувати свої позиції під Мар’їнкою і Красногорівкою, які атакують терористи. Про це заявив спікер Адміністрації Президента України з питань АТО Андрій Лисенко, передає ZN.UA.

«Плани бойовиків нам невідомі. Але ми розуміємо, що така активізація почалася тільки після сигналу з Москви… Якщо тиск буде посилюватися, ми підтягнемо резерви для утримування позицій та щоб дати відсіч», – сказав Лисенко.

За його даними, 3 червня ворог почав масований обстріл позицій в районі Мар’їнки і Красногорівки, зокрема і з важкого озброєння: «Вони застосували танки, міномети, артилерію. Противник намагається просунутися вперед. Українські військові відбивають усі атаки і успішно утримують свої позиції, ситуація під контролем», – сказав він. Лисенко наголосив, що є всі підстави назвати ці дії бойовиків спробою просунутися, «але ця атака відбувається на неширокій ділянці фронту, тому говорити про широкомасштабний наступ ворога ми не можемо».

«Ця ситуація не є штатною, оскільки є вибухи, стрілянина, є поранені. За добу ніхто з наших хлопців не загинув, це диво», – підкреслив він.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ