440f011cc4685c74a33a263178beb2ca
За звітний тиждень захворіла 701 особа на 100 тисяч населення

У столиці України спостерігається найвищий рівень захворювань на грип та ГРВІ по Україні. За звітний тиждень захворіла 701 особа на 100 тисяч населення. Про це повідомляє Центр з контролю і моніторингу захворювань, передає 112 Україна.

Як зазначив начальник ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан, найбільшу циркуляцію збудників гострих інфекцій грипу очікують у кінці грудня.

За його словами, на сьогодні ситуація повністю типова і відповідає сезонним рівням. На території України вже зафіксовано циркуляцію грипу А (Н3N2) (в Харкові) і H1N1.

Рубан повідомив, що на 46-й тиждень захворіли понад 17 тис. осіб, що перевищує позаминулі показники. Очікується, що показники поступово зростатимуть.

«Основні поради – це специфічна профілактика. В аптечній мережі є вакцина проти грипу з усіма актуальними штамами вакцини. Група ризику – люди похилого віку, діти, вагітні та люди з надмірною вагою. Також неспецифічні профілактики – це обмеження контакту з хворими. Якщо людина захворіла, потрібно обов’язково звертатися по медичну допомогу, дотримуватися респіраторної гігієни та теплового режиму в загальноосвітніх установах», – рекомендує начальник Держпродспоживслужби.

Читайте: Дієтолог пояснила, що варто їсти, аби не захворіти

БЕЗ КОМЕНТАРІВ