Будинок юстиції у Тбілісі
Будинок юстиції у Тбілісі

Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе заявив про плани побудувати і організувати роботу нового сучасного центру надання послуг державного сервісу за аналогією із грузинським Будинком юстиції, передає NEWSru.com.

«Нашою метою є мінімізація корупційних схем у сфері надання послуг населенню та підвищення якості цих послуг. Тому плануємо побудувати і організувати роботу абсолютно нового, сучасного центру надання максимально повного переліку адмінпослуг населенню. Хочемо реалізувати проект у стислі терміни. Оптимістичний сценарій – 4 місяці. Тому робота вже активно ведеться», – сказав Парцхаладзе.

Зазначається, що до реалізації проекту залучена команда фахівців під керівництвом Георгія Вашадзе, який курирував створення Будинку юстиції, коли обіймав посаду заступника міністра юстиції Грузії, а також молоді фахівці програми Generation.UA, організованої Міжнародним інститутом менеджменту (МІМ-Київ) спільно з бізнесменом Гаріком Корогодським.

За словами Парцхаладзе, земельна ділянка під будівництво підібрана в Києві в безпосередній близькості до Київської обласної державної адміністрації. Київська обладміністрація шукає архітектурну студію для виконання проектних робіт.

До слова, Будинок юстиції в Грузії – державна установа в Тбілісі, особливість якої полягає в концентрації низки державних послуг в одній будівлі. Тут об’єднані такі організації, як Палата нотаріусів Грузії, Національне агентство публічного реєстру, Агентство цивільного реєстру, Національний архів та Національне бюро з виконання. Мета Будинку юстиції – видача документації та здійснення обслуговування, що знаходиться у винятковому віданні держави. Будинок юстиції об’єднує понад 300 сервісів.

Споживача, що прийшов в Будинок юстиції, зустрічають біля входу консультанти, які, залежно від мети візиту, направляють його до оператора. У простір самообслуговування входять автоматизовані системи. З їхньою допомогою споживачі можуть самостійно отримати різного виду послуги, зокрема, виписку з реєстру про майно чи бізнес, біометричне фото для паспорта, а також зможуть перевести в готівку грошову суму в банкоматі, призвести дистанційні оплати тощо.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ