Київська міськрада
Київська міськрада

На засіданні комісії Київської міськради з питань перейменувань депутати одностайно підтримали пропозицію змінити назву станції «Київ-Московський» на «Київ-Деміївський», – повідомив кореспондент видання Інформаційний Акцент.

«Назва запропонована Голосіївською райдержадміністрацією і, як на мене, пропозиція влучна. Саме перейменування підтримано Київською дирекцією залізничних перевезень «Укрзалізниці», що в подальшому має стати прикладом наявності політичної волі для керівників, як комунальних, так і державних структур чи підприємств. Працюючи в комісії, ми неодноразово спостерігали чи то боязкість перед цим кроком, чи взагалі гальмування таких процесів», – зазначив депутат міськради Богдан Бенюк.

Також за погодження керівництва «Укрзалізниці» в порядку денному комісії розглядали питання перейменувань станцій Київ-Жовтневий та Київ-Петрівка, які погоджено до перейменування на Грушки та Київ-Подільський відповідно.

Варто зазначити, що пропозицією до перейменування Київ-Московського від «Укрзалізниці» була назва «Київ-Слобідський», проте за поданням Голосіївської РДА та місцевих активістів комісія в складі 13 осіб одностайно віддала перевагу варіанту «Київ-Деміївський».

У подальшому це питання розгляне депутатський корпус на пленарному засіданні Київської міськради.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ