Київ опинився у десятці найнепридатніших для життя міст

Camera 360
Київ за показниками якості життя продемонстрував падіння на 26 пунктів

Київ визнали одним із найменш придатних для життя міст світу. Такого висновку дійшли експерти бізнес-підрозділу британського журналу The Economist, повідомляє DW.

Експерти констатують, що Київ за багатьма показниками якості життя продемонстрував найбільше падіння – на 26 пунктів. Навіть столиця Сирії Дамаск у рейтингу британців втратила менше позицій – 25. Зрештою Київ опинився в останній десятці, а Дамаск завершив список зі 140 міст.

«Це демонструє, що конфлікти, як і очікувалося, є ключовим фактором у визначенні умов життя», – йдеться в доповіді. Автори дослідження оцінювали різні міста за показниками у п’яти категоріях: стабільність, охорона здоров’я, культура, довкілля, освіта та інфраструктура.

У доповіді також зазначається, що, крім Києва і Дамаска, найгіршу, тобто негативну динаміку продемонстрували Детройт і Москва, які опустилися, відповідно, на 57 і 80 місця.

Втратили позиції і світові туристичні «магніти» – Лондон, Париж і Токіо. Експерти зазначають, що це сталося через підвищення рівня злочинності й транспортні проблеми. Погіршення рейтингу європейських міст в Economist Intelligence Unit пояснюють і збільшенням кількості терактів.

Найкращим для життя містом, за даними цього рейтингу, знову став австралійський Мельбурн. За ним ідуть австрійський Відень, а також канадські Ванкувер і Торонто. До десятки найкращих потрапили німецький Гамбург та фінська столиця Гельсінкі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ