Camera 360
Київ за показниками якості життя продемонстрував падіння на 26 пунктів

Київ визнали одним із найменш придатних для життя міст світу. Такого висновку дійшли експерти бізнес-підрозділу британського журналу The Economist, повідомляє DW.

Експерти констатують, що Київ за багатьма показниками якості життя продемонстрував найбільше падіння – на 26 пунктів. Навіть столиця Сирії Дамаск у рейтингу британців втратила менше позицій – 25. Зрештою Київ опинився в останній десятці, а Дамаск завершив список зі 140 міст.

«Це демонструє, що конфлікти, як і очікувалося, є ключовим фактором у визначенні умов життя», – йдеться в доповіді. Автори дослідження оцінювали різні міста за показниками у п’яти категоріях: стабільність, охорона здоров’я, культура, довкілля, освіта та інфраструктура.

У доповіді також зазначається, що, крім Києва і Дамаска, найгіршу, тобто негативну динаміку продемонстрували Детройт і Москва, які опустилися, відповідно, на 57 і 80 місця.

Втратили позиції і світові туристичні «магніти» – Лондон, Париж і Токіо. Експерти зазначають, що це сталося через підвищення рівня злочинності й транспортні проблеми. Погіршення рейтингу європейських міст в Economist Intelligence Unit пояснюють і збільшенням кількості терактів.

Найкращим для життя містом, за даними цього рейтингу, знову став австралійський Мельбурн. За ним ідуть австрійський Відень, а також канадські Ванкувер і Торонто. До десятки найкращих потрапили німецький Гамбург та фінська столиця Гельсінкі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ