26 липня через загрозу провокацій та терористичних атак МВС заблокувало проходження хресного ходу УПЦ МП вулицями Києва
26 липня через загрозу провокацій та терористичних атак МВС заблокувало проходження хресного ходу УПЦ МП вулицями Києва

У Києві запроваджують особливий режим у зв’язку із молебнем, який пройде 27 липня з нагоди річниці Хрещення Русі разом із «хресним ходом». Про це повідомив міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, передає «Радіо 24».

Так, на місці проведення молебню, який запланований у середу разом із «хресною ходою» з нагоди річниці Хрещення Русі проводимуть контроль осіб з метою недопущення громадян інших країн, які можуть стати ініціаторами провокацій.

«Ми вводимо особливий режим через ситуацію, пов’язану із завтрашнім молебнем. Будь-який громадянин може прийти на молебень, природно, і ми забезпечимо його безпеку там», – заявив Аваков.

За його словами, доступ до місця проведення молебню на Володимирській гірці проходитиме через відповідний контроль безпеки, який включатиме близько 20 рамок-металошукачів. Крім того, проводитимуть особистий огляд сумок і рюкзаків з метою вилучення зброї та вибухових речовин.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 26 липня через загрозу провокацій та терористичних атак МВС заблокувало проходження хресного ходу УПЦ МП вулицями Києва.

Як відомо, Всеукраїнський хресний хід, організований УПЦ МП, стартував 9 липня з Почаївської лаври в Тернопільській області.

3 липня стартував хресний хід зі Свято-Успенської Святогірської лаври на Донеччині. 27 липня учасники ходи прибудуть до Києва, де перед святкуванням Дня хрещення Київської Русі планують зустрітися з учасниками хресного ходу з Почаївської лаври.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ